Малювання є найпершим та найбільш емоційним і виразним видом дитячої творчості. Малюючи, дитина робить перші кроки в пізнанні мови живопису
– знайомиться з різними способами та техніками малювання, навчається сміливо використовувати колір, привносити власну думку та творчий початок у свої композиційні твори.
Гуртки образотворчого мистецтва
Гурток образотворчого мистецтва є одним з найпопулярніших гуртків художньо-естетичного напрямку. На заняттях вихованці гуртка реалізують свій творчий потенціал, розвивають асоціативно-образне та просторове мислення, уяву, фантазію, пам’ять та художній смак, навчаються малювати.
На заняттях діти оволодіють наступними компетентностями:
- дізнаються про закони образотворчого мистецтва – основи композиції, кольорознавство, засоби виразності, чинники, що впливають на створення художнього образу;
- отримують знання про види, жанри образотворчого та інші візуальні мистецтва,
- опановують та вдосконалюють практичні навики образотворчої діяльності.
В нашому Будинку дитячої та юнацької творчості Ви можете записати свою дитину до таких гуртків образотворчого мистецтва:
- Гутрок «Юний художник»,
Запрошує на свої заняття дітей віком від 6 до 8 років.
Під час проходження курсу юні майстри оволодіють прийомами роботи з художніми засобами (графічним матеріалом, гуашевою фарбами).
В процесі навчання вихованці пізнають основи малюнку, живописні техніки.
- Гурток «Образотворчого мистецтва».
На заняттях гуртка вихованці оволодіють технікою акварельного живопису, із задоволенням будуть займатись дизайном.
Запрошуємо дітей віком від 13 до 17 років.
- Гурток «Пензлики»
Девіз гуртка – «Кожна дитина – художник»
- Гурток «Чарівний олівець»
Навчальна програма розрахована на дітей віком від 9 до 12 років. У процесі навчання вихованці гуртка отримують уявлення про сутність, види та жанри образотворчого мистецтва, особливості художньо-образної мови, засвоюють основні художні прийоми і закономірності, вдало їх втілюючи в практичній, творчій діяльності. Велика увага в гуртку приділяється вивченню петриківському живопису.
На заняттях вихованці опановують основи зображальної грамотності, дізнаються про світлотінь, колір, композицію, лінійну і повітряну перспективи тощо. Вихованці вчаться працювати у різних графічних та живописних техніках. Знайомляться зі специфікою натюрморту, пейзажу, портрета та творчістю великих майстрів. Заняття у гуртку допомагають дитині долучитися до дивовижного світу образотворчого мистецтва, розвинути талант, дають можливість проявити фантазію і уяву, творчо самовиразитися.
• • •
Який гурток Ви б не обрали, можете бути впевнені¸ що отримані знання і вміння допоможуть юним митцям визначитися із вибором професії в майбутньому. Окрім цього, на вихованців чекають екскурсії до художніх музеїв, виставок, вернісажів, мистецьких галерей, майстер-класи з живопису та писанкарства.
Вихованці беруть участь у районній виставці-конкурсі робіт, міських та всеукраїнських конкурсах.
Маєш хист до малювання? Приходь до нас та стань наступним Пікассо чи Айвазовським!
Ми пам'ятаємо!
До Дня пам'яті жертв Голодомору вихованці гуртка з образотворчого мистецтва малювали Три колоски - символ Голодомору. Керівник гуртка, Катерина Гачкевич, продемонструвала дітям короткометражний фільм про ті важкі дні нашого народу, які ми не маємо права забути.
26.11.2020р.
Голодомор
– це геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити українську націю. Способом реалізації геноциду став штучний масовий голод, організований керівництвом комуністичної партії Радянського Союзу та Радянської України, що спричинив загибель мільйонів українців.
Цього року ми вшановуємо 87-роковини пам'яті жертв Голодомору. Педагоги Буського БДЮТ продемонстрували своїм гуртківцям фільм про ті важкі дні нашого народу, про які ми не маємо права забути .
27.11.2020р.
Сьогодні, 29 січня, відзначаємо річницю бою під Крутами,
який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
Вихованці гуртка образотворчого мистецтва Савчин Вікторія, Фурда Василина, Кравченко Вікторія, Альбіновська Анна відтворили ці події у своїх творчих роботах.
Україна для нас єдина і неподільна!
Малюнки гуртківців образотворчого мистецтва
22.012021р.
У головному управлінні національної поліції відбулося нагородження переможців конкурсу "Мій вибір - життя без наркотиків", у якому взяли участь вихованці гуртка образотворчого мистецтва Буського БДЮТ (керівник Катерина Гачкевич). У номінації малюнок АЛЬБІНОВСЬКА АННА отримала почесне ІІІ місце серед студентів професійних коледжів, а робота Савчин Вікторії була відзначена членами журі.
Вітаємо з перемогою вихованку гуртка образотворчого мистецтва - Савчин Вікторію та її керівника Гачкевич Катерину за зайняте 2 місце у V багато жанровому Міжнародному дистанційному конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва " Симфонія кольорів - Самоцвіти"
19.03.2021р.
Сьогодні, 28 квітня, Катерина Гачкевич, керівник гуртка образотворчого мистецтва Буського БДЮТ, взяла участь у відкритій зустрічі з використанням засобу відеозв'язку Zoom у рамках роботи експертної групи ТНПУ з акредитації освітньої програми «Середня освіта (Образотворче мистецтво)». Учасники зустрічі: експерти Олена Шевнюк, Лілія Полудень, Анна Бойченко, ректор університету Богдан Буяк, проректори, викладачі та випускники факультету мистецтв.
Учасники відкритої онлайн-зустрічі обговорили ряд робочих питань, що стосуються реалізації освітньої програми, вибору студентами навчальних дисциплін тощо. В системі онлайн також продемонстрували оцінювання студентами співпраці з викладачами.
Катерина Юріївна була стейкхолдером в даній онлайн-зустрічі. Як випускниця, керівник гуртка і вчитель радила, що потрібно змінити у даній освітній програмі, щоб майбутні випускники могли вільно адаптовуватись у професійній діяльності.
Варто відзначити, що випускники факультету мистецтв схвально відгукнулись про освітню програму, якість підготовки, педагогічний потенціал викладачів кафедри. Висловили подяку за якісну підготовку, яка дала можливість творчо працювати у школах, позашкільних навчальних закладах тощо.
Осінні барви